Zestaw 9 Tomów Dyktowania Ludzi w Duchu - ROBERTA A. GAJDZIŃSKIEGO

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 279,99 zł 279.99
ilość zestaw

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 2.5
Producent: -
Kod produktu: D9BC-4137D

Opis

ZESTAW 9 TOMÓW DYKTOWANIA LUDZI W DUCHU ROBERT A. GAJDZIŃSKI 

 

Tytuł: Co mówią zmarli? Dyktowania ludzi w duchu - Tom 1

Autorzy: Nell Halina Noell (Dar Dyktowania), Robert Alexander Gajdziński 

Wydanie: 2011 

Stron: 168

Okładka: miękka 

Pierwszy Tom ,,CO MÓWIĄ ZMARLI - Dyktowania Ludzi w Duchu" jest bardzo dobrym wprowadzeniem w bezpośredni świat dyktowań Ludzi w Duchu, czyli pisemnych przekazów od zmarłych.

Wszys­tko co nas spo­tyka, zarówno dobro jak i zło, zależy od nas, opiera się na prawie przy­czyny i skutku, opartym na reinkar­nacji. Rodzimy się ponownie i ponownie, bo tylko tu na Ziemi mamy Boską możność kreowania rzeczywistości według własnej Wolnej Woli.

Jak kształtujemy naszą rzeczywistość materialną z Boskich Wibracji Miłości? Jak wygląda nasza cywilizacja?

Święty Wojciech Adalbert dyktuje na str. 97: ,,(...) Teraz macie inny szkopuł, inny problem. Złe siły staczają was w dół i to w zastraszający sposób. Trzeba temu zapobiec. Otóż siły zła są bardzo, ale to bardzo ubogie. Oni nie wiedzą, że należąc do tych sił, krzywdzą siebie najbardziej. Siły zła mają wiele w zanadrzu, ażeby życie wasze uczynić znacznie trudniejsze niż macie dotychczas.(...)"

---------------------------------------------------------------------------------

Tytuł: Jak umierał Bóg. Dyktowania świadków - Tom 2

Autorzy: Nell Halina Noell (Dar Dyktowania), Robert Alexander Gajdziński 

Wydanie: 2012

Stron: 160

Okładka: miękka 

Tom 2 ,,JAK UMIERAŁ BÓG Dyktowania Świadków" mógłby nosić tytuł ,,O Miłości Jezusa Boga do Swoich Dzieci"

To wstrząsające i porywające opisy życia Uczniów Apostołów Jezusa Chrystusa Boga i dwa dyktowania Jezusa z Krzyża. "Moje cierpienie za was nie nauczyłoby was niczego" - z dyktowania Jezusa Boga.

Obok dyktowań Uczniów Apostołów, są też dyktowania fizycznych Rodziców Jezusa, św. Maryi i św. Józefa oraz innych świętych i Poncjusza Piłata.

Piękny Tom, odsłaniający ciemną kotarę przekłamań i przeinaczeń klasycznej biblii, do której przez wieki wkradło się wiele pouczeń krzywdzących Naszych Rodziców Duchowych Jezusa Chrystusa Boga.

----------------------------------------------------------------------------

Tytuł: Era Kobiet. Dyktowania ludzi w duchu - Tom 3

Autorzy: Nell Halina Noell (Dar Dyktowania), Robert Alexander Gajdziński 

Wydanie: 2 (2019)

Stron: 218

Okładka: miękka 

Do tego tomu wybrane zostały dyktowania kobiet, które za swojego życia przyczyniły się do poprawy losu połowy ludzkości.

Ponad 40 dyktowań od 27. Ludzi w Duchu (duchów), opatrzone obszernym wprowadzeniem, wstępami i przypisami. W tym tomie znajdzie czytelnik m.in:

 • osobiste dyktowania Marii Skłodowskiej-Curie,
 • dyktowania Juany de la Cruz, której zdolności i aspiracje zostały pogrzebane przez władze kościoła katolickiego,
 • dyktowanie Mirandy Steward, która chcąc być lekarzem w XIX wieku, musiała odgrywać rolę mężczyzny,
 • cztery dyktowania NIE-Świętego Pawła Apostoła, którego pouczenia sprowadziły kobiety do roli uległej i zależnej od mężczyzn.

----------------------------------------------------------------------------------------

Tytuł: Gwiazdy Kina. Dyktowania ludzi w duchu - Tom 4

Autorzy: Nell Halina Noell (Dar Dyktowania), Robert Aleksander Gajdziński 

Wydanie: 1 (2018)

Stron: 156

Okładka: miękka 

Tom 4 to dyktowania znanych gwiazd kina i telewizji; aktorek, aktorów i reżyserów. Co po swojej śmierci fizycznej mówią nam ludzie, którzy tworzyli historię kina?

 • Zbigniew Cybulski przyznaje się dlaczego MUSIAŁ nagle zginąć
 • Alfred Hitchcock dyktuje, dlaczego w przyszłym życiu będzie musiał być kaznodzieją
 • św. Waleria Sikorzyna dyktuje o sekretach Romana Polańskiego
 • Peter Sellers dyktuje o przykrych konsekwencjach karmicznych wydziedziczenia swoich dzieci
 • Marylin Monroe dyktuje, że NIE popełniła samobójstwa i dlaczego w przyszłym życiu nie będzie już taka ładna.

Zapraszamy do lektury dyktowań, które otwierają nam oczy i serca na Wielką Miłość Stwórcy, Jezusa Boga do Swoich Dzieci i wskazują na nieubłaganą konsekwencje naszych czynów, według przemożnego prawa przyczyny i skutku ,,co posiejesz, to zbierzesz".

------------------------------------------------------------------------

Tytuł: Wielcy Polacy. Dyktowania ludzi w duchu - Tom 5

Autorzy: Nell Halina Noell (Dar Dyktowania), Robert Alexander Gajdziński 

Wydanie: 1 (2018)

Stron: 180

Okładka: miękka 

Tom 5 jest patriotyczny, złożony z dyktowań Ludzi w Duchu, którzy za swego fizycznego życia byli Polkami i Polakami, którzy walczyli o niepodległość naszego kraju i którym zależało by Polska była silnym, tolerancyjnym krajem w którym żyje się szczęśliwie.

Wystarczy spojrzeć na spis treści, by już nie rozstać się z tym tomem i przeczytać dyktowania jednym tchem, zwłaszcza że... duch księcia Mieszka I daje znać, że...

,,(...) Ale na mnie już czas, żebym się urodził ponownie. Tak, ja wiem, gdzie chcę się urodzić. W moim bardzo drogim mi kraju – POLSCE. Byłem bardzo wielkim patriotą i taki pozostałem i takim będę. Pragnę dużo dobrego zrobić dla swego kraju. Szukajcie mnie miedzy kobietami. Ja mam wielką misję do spełnienia. Takie jest też moje życzenie – przyczynić się do poprawienia losu mego narodu, który jako król zapoczątkowałem, stworzyłem jednolite państwo. Teraz moja misja jest podobna – dać znowu podwaliny pod wielką Polskę. Oto taka była moja wielka misja wtedy i taka będzie teraz. Dlatego nadchodzi czas mego urodzenia się w polskiej dobrej Rodzinie. (...)"

Według wszystkich znaków na niebie i ziemi, Mieszko I urodził się już i wkrótce sięgnie po władzę jako silna, a jednocześnie atrakcyjna kobieta!

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Tytuł: Miłość Cię wyzwoli. Dyktowania Ludzi w Duchu - Tom 6

Autorzy: Nell Halina Noell (Dar Dyktowania), Robert Alexander Gajdziński 

Wydanie: 2019

Stron: 2016

Okładka: miękka 

„MIŁOŚĆ CIĘ WYZWOLI” – 6 Tom Dyktowań Ludzi w Duchu czyta się jednym tchem jak najlepszą literaturę faktu. Jest to wyjątkowa pozycja w serii dyktowań, jakie otrzymywała Nell Halina Noell w mojej obecności w Londynie. Został złożony z duchów, Ludzi w Duchu, które dla czytelnika będą odkryciem, zaskoczeniem, sensacją i zrozumieniem, że wszystko na tej planecie ma swoją przyczynę a każda akcja zawiera w sobie reakcję. Przede wszystkim jednak zrozumienie, że miłość to rodzaj Boskiego kleju, który skleja ludzi dobrowolnie lub z konieczności zadanej kiedyś krzywdy. Jest też zrozumieniem, że każdy z nas ma największy Boski Dar – Wolną Wolę, która wzmocniona Miłością zburzy fałszywe pouczenia i sprawi, że nasza Ziemia, przestanie być planetą płaczu.

Ten tom otwierają dyktowania ELI, narzeczonej młodego Karola Wojtyły i matki jego dziecka, które przenoszą nas w zakulisowy świat tajemnic Watykanu. Historia jaką opowiada duch Marcina, będzie dla wielu zaskoczeniem i zmusi do refleksji tak jak historia młodej pięknej Polki, Krystyny, złapanej przez Niemców w Warszawie w czasie okupacji. Jest też para młodych Polaków z Londynu, którzy utonęli trzymając się za ręce. Dlaczego. Dyktowanie Napoleona zdradza tajemnice jego prywatnego życia, żon i wielu kochanek a dyktowanie Kopernika i Lukrecji Borgii  odsłania nam tajemnice, ukrytą dotychczas przed historykami.

To też bardzo osobisty tom, który przyniósł zrozumienie, że dobre szlachetne czyny wynikają z zadanej kiedyś krzywdy. Czytelnik oceni, czy jest to najlepszy z dotychczas wydanych tomów.

---------------------------------------------------------------------------------

Tytuł: Świat według świętych. Dyktowania ludzi w duchu - Tom 7 

Autorzy: Nell Halina Noell (Dar Dyktowania), Robert Alexander Gajdziński 

Wydanie: 2020

Stron: 170

Okładka: miękka 

Tom 7 wprowadza nas w dyktowania świętych i świętości, czyli wibracji zbliżonych do wibracji Stwórcy Jezusa Chrystusa Boga - do wibracji Miłości i Sprawiedliwości. Sprawiedliwości wobec wszystkich Bożych dzieci bez względu na płeć, wyznanie, kolor skóry, pochodzenie czy narodowość.

Świętość według Ludzi w Duchu, to nie ta  świętość nadawana przez hierarchów kościoła katolickiego. Człowiek sam swoimi czynami wyznacza sobie ścieżkę świętego, bez względu na wyznanie czy religię. Dyktuje o tym święty Budda (str. 36) czy święty Mojżesz (str. 49).

Ten tom w bardzo wyraźny sposób podkreśla jak zbudowana jest nasza rzeczywistość w której żyjemy a która od zarania dziejów opiera się na przyczynowo skutkowej Boskiej Miłości osadzonej na reinkarnacji, według słów Jezusa Chrystusa Boga „co posiejesz to zbierzesz”. Fatalne w skutkach w naszej cywilizacji chrześcijańskiej było uznanie reinkarnacji za herezję w 553 roku na II soborze konstantynopolitańskim. Co gorsza, wykluczono też prawo przyczyny i skutku, któremu wszyscy podlegaliśmy, podlegamy i zawsze będziemy podlegać. Tylko od nas zależy, jak będzie wyglądała nasza rzeczywistość i ile będzie rodzić się kalekich dzieci, ile będzie nieszczęśliwych ludzi i nagłych niepotrzebnych śmierci.

------------------------------------------------------------------------------------

Tytuł: Przyczyny kalectw i nieszczęść. Dyktowania Ludzi w Duchu - Tom 8

Autorzy: Nell Halina Noell (Dar Dyktowania), Robert Alexander Gajdziński 

Wydanie: 2021 

Stron: 158 

Okładka: miękka 

Ta książka, jak żadna inna, tłumaczy przyczyny bólu i tragedii, jakie nas niestety często dotykają. Tom ten jest ,,dedykowany wszystkim tym, którzy cierpią i są nieszczęśliwi, aby zrozumieli przyczyny swojego cierpienia czy kalectwa i uzbrojeni w zrozumienie oraz Miłość Boga, Rodziców Duchowych, stanęli do walki o swoją radość i szczęście dzisiaj, tu i teraz, na tej Ziemi!"

-----------------------------------------------------------------------------------------

Tytuł: Literatura czasu przełomu. Dyktowania ludzi w duchu - Tom 9

Autorzy: Nell Halina Noell (Dar Dyktowania), Robert Alexander Gajdziński 

Wydanie: 2022

Stron: 156

Okładka: miękka 

Wydawnictwo: New Reality Books

"Nastąpią inne lepsze czasy, również dla naszego narodu. Jednak na to muszą wcześniej nastąpić drastyczne wydarzenia, które poprowadzą całą ludzkość ku odrodzeniu Ducha"

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

PROMOCJE
Gnoza i gnostycyzm JERZY PROKOPIUK
Gnoza i gnostycyzm JERZY PROKOPIUK

7,99 zł

Cena regularna: 8,99 zł

Najniższa cena: 8,99 zł
szt.
Magicy Boga JAIME T. LICAUCO
Magicy Boga JAIME T. LICAUCO

27,99 zł

Cena regularna: 39,00 zł

Najniższa cena: 31,99 zł
szt.
Pierwsza i ostatnia wolność JIDDU KRISHNAMURTI
Pierwsza i ostatnia wolność JIDDU KRISHNAMURTI

39,99 zł

Cena regularna: 54,00 zł

Najniższa cena: 54,00 zł
szt.
Potęga podświadomości - JOSEPH MURPHY (ekskluzywna edycja)
Potęga podświadomości - JOSEPH MURPHY (ekskluzywna edycja)

59,99 zł

Cena regularna: 79,99 zł

Najniższa cena: 79,99 zł
szt.
Młodość na dłużej DUNCAN CARMICHAEL
Młodość na dłużej DUNCAN CARMICHAEL

39,99 zł

Cena regularna: 49,99 zł

Najniższa cena: 49,99 zł
Kiełki Cudowny pokarm - STEVE MEYEROWITZ
Kiełki Cudowny pokarm - STEVE MEYEROWITZ

31,99 zł

Cena regularna: 38,99 zł

Najniższa cena: 35,99 zł
szt.
Kryzys ozdrowieńczy BRUCE FIFE
Kryzys ozdrowieńczy BRUCE FIFE

9,99 zł

Cena regularna: 29,99 zł

Najniższa cena: 8,99 zł
szt.
Antykariera. Stwórz pracę swoich marzeń - RICK JAROW
Antykariera. Stwórz pracę swoich marzeń - RICK JAROW

39,99 zł

Cena regularna: 49,90 zł

Najniższa cena: 49,90 zł
szt.
Różeniec górski – złoty korzeń B.GRAHAM, P.GERBERG, R.BROWN
Różeniec górski – złoty korzeń B.GRAHAM, P.GERBERG, R.BROWN

14,99 zł

Cena regularna: 49,99 zł

Najniższa cena: 25,99 zł
szt.
Covid - 19. Globalna mistyfikacja - JÓZEF BIAŁEK
Covid - 19. Globalna mistyfikacja - JÓZEF BIAŁEK

49,99 zł

Cena regularna: 65,00 zł

Najniższa cena: 52,99 zł
szt.
Dlaczego warto i należy pić wodę alkaliczną? JANUSZ DĄBROWSKI
Dlaczego warto i należy pić wodę alkaliczną? JANUSZ DĄBROWSKI

14,99 zł

Cena regularna: 19,00 zł

Najniższa cena: 14,99 zł
szt.
Opętani przez duchy Mp3 Audio WANDA PRĄTNICKA
Opętani przez duchy Mp3 Audio WANDA PRĄTNICKA

29,99 zł

Cena regularna: 38,00 zł

Najniższa cena: 38,00 zł
szt.
Informacje w podsumowaniu zamówienia

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży. Sprzedawca będzie informował na wskazany adres e-mail o postępach w jego realizacji.

NEWSLETTER
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zbieraj punkty za zakupy. Wymieniaj punkty na książki!
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności.
Nowości
Na krawędzi śmierci - KAREN HENSON JONES
Na krawędzi śmierci - KAREN HENSON JONES

9,99 zł

Cena regularna: 34,30 zł

Najniższa cena: 34,30 zł
szt.
Sekret Rafaela - MAREK ZABICIEL
Sekret Rafaela - MAREK ZABICIEL

9,99 zł

Cena regularna: 24,90 zł

Najniższa cena: 24,90 zł
szt.
Medytacja dla sceptyków - DR ULRICH OTT
Medytacja dla sceptyków - DR ULRICH OTT

9,99 zł

Cena regularna: 39,90 zł

Najniższa cena: 39,90 zł
szt.
Twoje poprzednie wcielenia - ATASHA FYFE
Twoje poprzednie wcielenia - ATASHA FYFE

14,99 zł

Cena regularna: 44,40 zł

Najniższa cena: 44,40 zł
Esencja numerologii - MAŁGORZATA BRZOZA
Esencja numerologii - MAŁGORZATA BRZOZA

31,99 zł

Cena regularna: 39,00 zł

Najniższa cena: 39,00 zł
szt.
Gimnastyka słowiańskich czarownic - GIENNADIJ ADAMOWICZ
Gimnastyka słowiańskich czarownic - GIENNADIJ ADAMOWICZ

43,99 zł

Cena regularna: 54,00 zł

Najniższa cena: 54,00 zł
szt.
Czarodziejski śpiew - G. FOSAR, F. BLUDORF
Czarodziejski śpiew - G. FOSAR, F. BLUDORF

29,99 zł

Cena regularna: 37,00 zł

Najniższa cena: 37,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium