Zestaw 7 książek DON MIGUEL RUIZ

2626.jpg
  • promocja
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 179,99 zł

Cena regularna: 216,99 zł

179.99
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 145,59 zł
ilość zestaw
Zyskujesz 3 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 4
Producent: -
Kod produktu: 0E50-46965

Opis

Tytuł: Trzy pytania. Odkryj wewnętrzną siłę 

Autorzy: Don Miguel Ruiz, Barbara Emrys 

Wydanie: 2018

Stron: 176

Okładka: miękka 

Ceniony duchowy nauczyciel Don Miguel Ruiz rozbudowuje przesłanie, jakie zawarł w swym poprzednim bestsellerze Cztery umowy. Autor wprowadza nas w duchową tradycję Tolteków, pomaga odnaleźć się i nauczyć korzystania z ukrytej w nas mocy, aby osiągnąć pełnię życia.

Czterech umowach Don Miguel Ruiz wskazał ludziom poszukującym swojej drogi ścieżkę ku oświeceniu, właściwą dla prastarej, środkowoamerykańskiej kultury Tolteków. Teraz autor wiedzie nas w głąb rdzennie amerykańskich praktyk. Proponuje rozważenie podstawowych pytań dotyczących naszego życia oraz umożliwia poznanie sił, które zarządzają naszym duchowym potencjałem. Odpowiedzi na trzy odwieczne pytania: Kim jestem? Co jest prawdą? W czym przejawia się miłość? – mają zasadnicze znaczenie dla zdobycia i utrzymania równowagi duchowej.

Te proste, ale jakże ważne pytania zadajemy sobie na każdym etapie naszego życia. Znalezienie, a nawet już samo poszukiwanie odpowiedzi otwiera nam drzwi do kolejnego poziomu rozwoju i wreszcie prowadzi do całkowitego, prawdziwego poznania samego siebie.

Trzy pytania to praktyczny poradnik, który pozwala czytelnikowi podążyć za transformującym przesłaniem Ruiza. Książka ta jest narzędziem do pokonania wszelkich naszych lęków i obaw, a tym samym do odnalezienia spokoju ducha. Stanowi przez to prawdziwe wsparcie dla wszystkich, którzy dążą do samopoznania, zrozumienia i samoakceptacji.

----------------------------------------------------------------------------------------------

Tytuł: Cztery umowy 

Autor: Don Miguel Ruiz 

Wydanie: 2017

Stron: 128

Okładka: miękka 

Czterech umowach don Miguel Ruiz przedstawia źródła ograniczających ludzi, a przyjętych na wiarę, przekonań, które okradają nas z radości i wywołują niepotrzebne cierpienie. Oparte na prastarej mądrości Tolteków cztery umowy dają nam klucz otwierający przed nami nowe życie w wolności, prawdziwym szczęściu i miłości.

Szanuj swoje słowo
Bądź uczciwy w tym, co mówisz. Mów tylko to, co naprawdę myślisz. Unikaj słów, które by ci szkodziły, i nie obmawiaj innych. Używaj siły swego słowa tylko dla dobra prawdy i miłości.

Nie bierz niczego do siebie
Cokolwiek inni robią, nie robią tego z twego powodu. To, co mówią i robią, jest wyłącznie projekcją ich własnej rzeczywistości, ich własnych snów. Kiedy uniezależnisz się od opinii i poczynań innych ludzi, przestaniesz niepotrzebnie cierpieć.

Nie zakładaj niczego z góry
Znajdź w sobie odwagę zadawania pytań i otwartego wyrażania swoich rzeczywistych pragnień. Wyrażaj własne myśli tak jasno, jak tylko to jest możliwe, a unikniesz nieporozumień, smutków i dramatów. Już ta jedna umowa całkowicie odmieni twoje życie.

Rób wszystko najlepiej, jak potrafisz
Czynienie wszystkiego jak najlepiej jest uzależnione od twoich możliwości w danej sytuacji; nie jest czymś stałym, zmienia się z dnia na dzień; co innego oznacza, gdy jesteś chory, i co innego, gdy jesteś zdrowy. Jednak w każdych okolicznościach po prostu staraj się na tyle, na ile cię stać, a unikniesz wyrzutów sumienia, poczucia winy i żalu.

----------------------------------------------------------------------------------------------

Tytuł: Piąta umowa Toltecka księga mądrości

Autor: Don Miguel Ruiz, Don Jose Ruiz 

Wydanie: 2010

Stron: 220

Okładka: miękka

Cztery Umowy zostały opublikowane wiele lat temu. Jeśli przeczytałeś tę książkę, wiesz zapewne, co te umowy mogą zdziałać/Dzięki nim możesz przemienić swe życie, zrywając z tysiącem ograniczających umów, jakie zawarłeś sam ze sobą, z innymi ludźmi i z samym ŻYCIEM.

Gdy po raz pierwszy przeczytasz Cztery Umowy, od razu zaczynasz odczuwać magiczne działanie tej książki, głębsze niż tylko na poziomie słów, które czytasz. Masz wrażenie, jakbyś już znał każde jej słowo. Czujesz to, lecz być może nigdy nie znalazłeś odpowiednich słów, żeby wyrazić owo uczucie. Kiedy po raz pierwszy ją czytasz, książka poddaje cię próbie wiary i prowadzi ku krańcom pojmowania. Zrywasz z wieloma ograniczającymi umowami i pokonujesz liczne wyzwania, lecz za nimi pojawiają się następne. Za drugim razem wydaje ci się, jakbyś miał do czynienia z całkiem inną lekturą - dzieje się tak, gdyż granice twojego rozumienia znacznie się poszerzyły. Ponownie doświadczasz głębszej świadomości siebie samego i dochodzisz do granicy pojmowania, którą jesteś zdolny w danej chwili osiągnąć. A gdy powracasz do lektury Czterech Umów po raz trzeci, znów odnosisz wrażenie, że czytasz zupełnie inną książkę.

Niczym magiczne zasady - gdyż w istocie SĄ one magiczne - Cztery Umowy stopniowo pomagają ci odzyskać prawdziwą tożsamość. Dzięki praktyce te cztery proste umowy prowadzą cię ku twojemu prawdziwemu JA, a nie ku osobie, która udaje, że jest tobą. Tym przecież pragniesz być: sobą.

Zasady zawarte w Czterech Umowach przemawiają do serc wszystkich ludzi, zarówno młodych, jak i starych. Potrafią dotrzeć do osób wywodzących się z różnych kultur całego świata, mówiących odmiennymi językami, o zupełnie różnych przekonaniach religijnych i filozoficznych. Do ludzi, którzy chodzili do różnych szkół, od szkoły podstawowej, przez średnią, aż po wyższą uczelnię. Zasady ukazane w Czterech Umowach przemawiają do wszystkich, gdyż po prostu opierają się na zdrowym rozsądku.

Teraz nadszedł czas, by ofiarować kolejny dar: Piątą umowę. Piąta umowa nie została uwzględniona w mojej pierwszej książce, ponieważ w tamtym okresie już pierwsze cztery umowy były dla mnie wystarczająco wielkim wyzwaniem. Oczywiście piąta umowa jest wyrażona słowami, jednak jej znaczenie i intencja wykraczają poza poziom słów. Piąta umowa w najwyższym stopniu dotyczy postrzegania całości twego świata oczami prawdy, BEZ słów. Dzięki praktykowaniu piątej umowy zaczynasz w pełni akceptować siebie takim, jaki jesteś, i odczuwasz tę pełnię akceptacji również wobec wszystkich innych ludzi. Nagrodą jest wieczne szczęście.

----------------------------------------------------------------------------------------------

Tytuł: Ścieżka miłości 

Autor: Don Miguel Ruiz 

Wydanie: 2019

Stron: 176

Okładka: miękka 

Książka odsłania przed czytelnikiem tajniki rozwoju osobistego i świadomego podejścia do budowania związków. Autor w przystępny sposób pokazuje, jak odrzucać maski i uzdrawiać własne emocje, nauczyć się prawdziwie przebaczać oraz akceptować siebie i innych.

Don Miguel Ruiz udowadnia, że każdy z nas posiada moc kierowania własnym życiem oraz że szczęście nie przychodzi z zewnątrz – jego źródło tkwi w nas samych. Pokazuje, jak uniknąć utartych sposobów myślenia i postępowania, które oddalają nas od szczęścia i radości życia. Ta niezwykła książka uczy nas rozpoznawania iluzji i pomaga wejść na ścieżkę rozwoju osobistego, która prowadzi do wolności, prawdziwego szczęścia i miłości.

----------------------------------------------------------------------------------------------

Tytuł: Ścieżka wolności 

Autor: Don Miguel Ruiz Jr 

Wydanie: 2017

Stron: 248

Okładka: miękka 

Don Miguel Ruiz, autor Czterech umówŚcieżki miłości i innych bestsellerów, jest duchowym nauczycielem i niekwestionowanym autorytetem dla milionów ludzi. Jego syn, Don Miguel Ruiz jr, pieczołowicie zebrał i opracował wypowiedzi seniora z nagrań odczytów, warsztatów i wywiadów. Ocalił przed zapomnieniem także fragmenty swych codziennych rozmów z ojcem i rodzinne anegdoty. Tak powstała ta niewielka, ale głęboko mądra, szczera i skłaniająca do refleksji książka.

Duchowe dziedzictwo Ruiza to synteza prastarej wiedzy Tolteków, zachodniej medycyny i psychologii. Pomaga wejrzeć w głąb siebie, odnaleźć swoje autentyczne „ja”, uleczyć się z życiowych ran, wypełnić życie miłością i harmonią.

----------------------------------------------------------------------------------------------

Tytuł: Nowa Umowa

Autor: Don Miguel Ruiz Jr 

Wydanie: 2019

Stron: 109

Okładka: miękka 

Dzięki tej książce okiełznasz przedwieczną mądrość Tolteków i dowiesz się jak:

  • zostać mistrzem we wszystkim, co robisz,
  • zrozumieć własne przywiązania,
  • osiągnąć bezwarunkową miłość do siebie i innych,
  • dostrzegać przyczyny własnych zachowań i omijać pułapki,
  • wyrwać się z cyklu automatyki,
  • zrzucać maski,
  • ustalać cele,
  • skończyć z porównywaniem się i rywalizacją z innymi,
  • wieść lepszą, bardziej spełnioną egzystencję.

Uczyń życie najprzyjemniejszym ze snów!

----------------------------------------------------------------------------------------------

Tytuł: Medytacje i modlitwy. Medytacje inspirujące do życia w miłości i szczęściu 

Autor: Don Miguel Ruiz Jr 

Wydanie: 2011

Stron: 116

Okładka: miękka 

Każdy z nas przynajmniej raz w życiu doświadczył jedności z naszym Stwórcą. Zdarzają się nam chwile natchnienia, kiedy dostrzegamy ogrom stworzenia, piękno i doskonałość wszystkiego, co istnieje. Nasze doznania emocjonalne mogą być niezwykle doniosłe. Odczuwamy doskonały wewnętrzny spokój połączony z dojmującą radością - zwiemy ten stan błogością lub uczuciem wdzięczności i łaski. Odczuwamy obecność Boga.

Kiedy indziej czujemy się przytłoczeni presją codziennego życia. Wszystko zdaje się iść jak po grudzie i nie mamy pomysłu, co z tym zrobić. Wydaje nam się, że jesteśmy zbyt mali w porównaniu z ogromem życia, i pragniemy pomocy w naszych problemach. Naszą reakcją emocjonalną może być poczucie bezsilności połączone ze smutkiem, obawą lub gniewem - wówczas modlimy się: „Boże, proszę, pomóż mi". Czujemy, że nasze słowa zostają wysłuchane, czujemy obecność Boga i nabieramy otuchy.

Modlitwa jest zjednoczeniem pierwiastka ludzkiego z boskim. Niezależnie od tego, czy nasza modlitwa inspirowana jest miłością i wdzięcznością, czy natchnieniem lub obawą, zmartwieniem lub rozpaczą - nasze serce łączy się bezpośrednio z boskim duchem. Podczas modlitwy wyciszamy w naszych głowach wszelkie te głosy, które próbują nam wmówić, że coś jest niemożliwe - a zamiast tego umacniamy swoją bezpośrednią więź z wiarą. Modląc się, przemawiamy naszym ludzkim głosem, jednakże przede wszystkim dostrajamy się do głosu naszych serc, naszego ducha - i właśnie to decyduje o potędze modlitwy.

Modlitwa jest aktem mocy dlatego, że opiera się na porozumieniu między bóstwem a człowiekiem, który pokłada w tej więzi całą swoją wiarę. Dzięki Modlitwa spełnia oczekiwanie, jakie mamy wobec Boga - oczekiwanie inspiracji i afirmacji naszego ducha. Modląc się, nawiązujemy kontakt z istotą wszechrzeczy, w tym również z własną istotą. Wyobraźmy sobie wilka wyjącego do księżyca - tak właśnie chcielibyśmy się modlić. Mamy do przekazania coś, czym chcemy podzielić się z życiem, z Bogiem - pragniemy uczynić to z przekonaniem. Przekaz ten wychodzi bezpośrednio z naszych serc; przemawiamy do naszej wewnętrznej boskości, do Boga.

Moc modlitwy może doprowadzić nas do miłości, prawdy i wolności wewnętrznej. W książce Medytacje i modlitwy mamy zamiar użyć mocy modlitwy tak, aby obudzić w naszych sercach miłość i radość oraz by doświadczyć zjednoczenia ze Stwórcą. Obyś znalazł miłość, prawdę i wolność na swojej wewnętrznej drodze.

 

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

PROMOCJE
Czarna Skrzynka Darwina - MICHAEL J. BEHE (twarda)
Czarna Skrzynka Darwina - MICHAEL J. BEHE (twarda)

41,24 zł

Cena regularna: 54,99 zł

Najniższa cena: 45,99 zł
szt.
Cuda umysłu JOSEPH MURPHY
Cuda umysłu JOSEPH MURPHY

29,40 zł

Cena regularna: 42,00 zł

Najniższa cena: 29,40 zł
szt.
Aktywna strona nieskończoności CARLOS CASTANEDA
Aktywna strona nieskończoności CARLOS CASTANEDA

23,99 zł

Cena regularna: 29,99 zł

Najniższa cena: 29,99 zł
szt.
Zestaw 4 tomów Andromedianki - WERONIKA DĄBROWSKA
Zestaw 4 tomów Andromedianki - WERONIKA DĄBROWSKA

173,99 zł

Cena regularna: 231,99 zł

Najniższa cena: 173,99 zł
zestaw
Zombie-nauka - JONATHAN WELLS (twarda)
Zombie-nauka - JONATHAN WELLS (twarda)

37,49 zł

Cena regularna: 49,99 zł

Najniższa cena: 41,99 zł
szt.
Tym, którzy cierpią… AIMEE BLECH
Tym, którzy cierpią… AIMEE BLECH

22,00 zł

Cena regularna: 34,00 zł

Najniższa cena: 32,70 zł
szt.
Potężna moc mitochondriów CHRIS MICHALK
Potężna moc mitochondriów CHRIS MICHALK

47,99 zł

Cena regularna: 59,99 zł

Najniższa cena: 47,99 zł
Potęga milczenia - CARLOS CASTANEDA
Potęga milczenia - CARLOS CASTANEDA

27,99 zł

Cena regularna: 34,99 zł

Najniższa cena: 34,99 zł
szt.
Sedno kwestii społecznej RUDOLF STEINER
Sedno kwestii społecznej RUDOLF STEINER

20,30 zł

Cena regularna: 29,00 zł

Najniższa cena: 25,99 zł
szt.
Twórcza wizualizacja SHAKTI GAWAIN
Twórcza wizualizacja SHAKTI GAWAIN

20,30 zł

Cena regularna: 29,00 zł

Najniższa cena: 20,30 zł
szt.
Nowa umowa DON MIGUEL RUIZ JR
Nowa umowa DON MIGUEL RUIZ JR

37,99 zł

Cena regularna: 44,99 zł

Najniższa cena: 35,99 zł
szt.
Jod - Kyra Hoffmann
Jod - Kyra Hoffmann

47,99 zł

Cena regularna: 59,99 zł

Najniższa cena: 45,99 zł
szt.
Informacje w podsumowaniu zamówienia

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży. Sprzedawca będzie informował na wskazany adres e-mail o postępach w jego realizacji.

NEWSLETTER
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zbieraj punkty za zakupy. Wymieniaj punkty na książki!
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności.
Nowości
Czasopismo HARMONIA Maj/Czerwiec 2024
Czasopismo HARMONIA Maj/Czerwiec 2024

19,99 zł

szt.
OUTLET Bestia MAREK TOMASZ CHODOROWSKI
OUTLET Bestia MAREK TOMASZ CHODOROWSKI

69,99 zł

Cena regularna: 79,99 zł

Najniższa cena: 79,99 zł
szt.
Uratowanie ludzkości wbrew niej samej - IGOR WITKOWSKI
Uratowanie ludzkości wbrew niej samej - IGOR WITKOWSKI

44,99 zł

Cena regularna: 64,99 zł

Najniższa cena: 64,99 zł
szt.
Mechanizm szoku religijnego i upadku Kościoła - IGOR WITKOWSKI
Mechanizm szoku religijnego i upadku Kościoła - IGOR WITKOWSKI

39,99 zł

Cena regularna: 51,99 zł

Najniższa cena: 51,99 zł
szt.
Prawdziwe źródla Polski - IGOR WITKOWSKI
Prawdziwe źródla Polski - IGOR WITKOWSKI

39,99 zł

Cena regularna: 56,99 zł

Najniższa cena: 56,99 zł
szt.
Germania plany III rzeszy na okres powojenny - IGOR WITKOWSKI
Germania plany III rzeszy na okres powojenny - IGOR WITKOWSKI

39,99 zł

Cena regularna: 56,99 zł

Najniższa cena: 37,99 zł
szt.
Podziemne królestwo Hitlera - IGOR WITKOWSKI
Podziemne królestwo Hitlera - IGOR WITKOWSKI

39,99 zł

Cena regularna: 56,99 zł

Najniższa cena: 47,99 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium