Zestaw 10 tomów Anastazja - WŁADIMIR MEGRE

3016.jpg
  • promocja
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 289,99 zł

Cena regularna: 329,99 zł

289.99
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 289,99 zł
ilość zestaw
Zyskujesz 6 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: D1E1-19529

Opis

ZESTAW 10 TOMÓW ANASTAZJI - WŁADIMIR MEGRE 

 

Tytuł: Anastazja 1 

Autor: Władimir Megre 

Wydanie: 2014

Stron: 143

Oprawa: miękka

Wydawnictwo: JK 

"Anastazja", jest to pierwsza książka z serii "Dzwoniące Cedry Rosji", opowiada o tym, jaka przygoda spotkała Władimira Megre podczas jego podróży handlowej w 1995 roku po rzece Ob, po tajdze Syberyjskiej, gdzie spotkał się z fenomenalnym zjawiskiem, jak dzwoniące drzewa cedrowe. Spędził ON trzy dni z kobietą o imieniu Anastazja, która, opowiedziała mu prawdę o wychowywaniu dzieci, seksualności ludzkiej, jego zachowaniach, religii i wielu innych rzeczach istotnych dla życia ludzkości. Jej słowa tak bardzo wpłynęły na Władimira i zmusiły go do tak głębokich refleksji, że po powrocie do Moskwy napisał książkę w której opisał to, co mu się przydarzyło. Zaczął tym samym początek serii książek "Dzwoniące Cedry Rosji", do których lektury serdecznie zapraszam Ciebie, czytelniku, w celu poznania odwiecznych tajemnic natury i świata żywego, które przez lata przekazywali nam nasi przodkowie, a skrywane są przed ludźmi przez wszelkie systemy władzy nad nimi, aby nad nami panować i wykorzystać.

----------------------------------------------------------------------------

Tytuł: Anastazja Tom 2 Dzwoniące Cedry

Autor: Władimir Megre 

Wydanie: 2018

Stron: 170

Oprawa: miękka

Wydawnictwo: JK 

Władimir Megre opisuje swoje dalsze losy. Ciągle jest pod ogromnym wrażeniem spotkania z syberyjską pustelnicą Anastazją. Dzięki wiedzy, którą mu przekazała, potrafi na swe codzienne sprawy spojrzeć z zupełnie nowej, nieznanej mu dotąd perspektywy. Po przeczytaniu tej książki i Ty, Czytelniku, zupełnie inaczej zaczniesz traktować sprawy, które Ci się przytrafiają, ludzi, jakich spotykasz na swej drodze, oraz samego siebie. To kolejna porcja zachwycającej i zdumiewającej wiedzy wypracowanej przez setki pokoleń!

 ----------------------------------------------------------------------------

Tytuł: Anastazja Tom 3 Przestrzeń miłości

Autor: Władimir Megre 

Wydanie: 2018

Stron: 170

Oprawa: miękka

Wydawnictwo: JK 

Wgłąb syberyjskiej tajgi rusza świetnie zorganizowana ekspedycja. Jej członkowie stawiają sobie za cel odnalezienie Anastazji, schwytanie jej i wykorzystanie do własnych celów. Jeden z jej członków, Stanisław, oświadcza, że jest bezgranicznie zakochany w pustelnicy i pragnie poświęcić się jej bez reszty. Ta jednak odrzuca jego niewczesne oświadczyny. Wie, że potrzeba ogromnej siły ducha, by móc kierować własnymi uczuciami i móc na żądanie pokochać tę, a nie inną osobę. Anastazja wie o miłości nadzwyczaj dużo i dzieli się z Czytelnikami tą wiedzą w kolejnej, trzeciej już części bestsellerowej serii książek autorstwa Władimira Megre.

 ----------------------------------------------------------------------------

Tytuł: Anastazja Tom 4 Stworzenie

Autor: Władimir Megre 

Wydanie: 2018

Stron: 170

Oprawa: miękka

Wydawnictwo: JK 

,,Opowiem ci o stworzeniu świata, Władimirze, a wtedy każdy sam w sobie odkryje odpowiedź na swoje pytania. Proszę, wysłuchaj mnie i napisz o wielkim Stwórcy Stworzeniu. Posłuchaj i Duszą spróbuj zrozumieć dążenia Boskiego Marzenia."  - tak mówi Anastazja, rozpoczynając swą opowieść o początkach naszego świata. Władimir wątpi, bo też cóż może wiedzieć żyjąca na odludziu pustelnica na temat tak zagadkowy, o sprawach, które od tysięcy lat dzieliły wyznawców najrozmaitszych religii oraz uczonych? Gdzie są dowody i czy w ogóle jakiekolwiek dowody istnieją? Jednak to, co mówi Anastazja, stopniowo zaczyna doń docierać, a siła oddziaływania tych słów jest tak duża, że spod pióra Władimira Megre wychodzi kolejna książka inspirowana spotkaniami i rozmowami z tą niezwykłą kobietą.

Rok 1995 to dla rosyjskiej ezoteryki chwila szczególna. To właśnie wtedy organizujący kupieckie wyprawy rzeką Ob przedsiębiorca - Władimir Megre - po raz pierwszy spotkał zagadkowe zjawisko przyrodnicze w postaci dzwoniących drzew cedrowych oraz spędził trzy dni w towarzystwie żyjącej wśród syberyjskich ostępów pustelnicy - Anastazji. Przekazała mu ona wiedzę, która korzeniami swymi sięga czasów starożytnych i wypracowywana była przez wiele następujących po sobie pokoleń. W książkach swych Megre przekazuje tę wiedzę czytelnikom, a tych z biegiem lat przybywa coraz więcej.

Oto kolejna książka, która ukazała się w serii ,,Anastazja" znanej też pod tytułem ,,Dzwoniące cedry Rosji". W krótkim czasie seria okazała się być prawdziwym objawieniem i zapoczątkowała wśród rosyjskich czytelników ruch wspierający zakładanie tak zwanych ,,rodowych siedlisk" i wiosek ekologicznych. Cykl ten jest prawdziwym hitem wydawniczym. W samej Rosji sprzedano już ponad 5 milionów egzemplarzy. Seria ukazuje się również w dziesięciu innych krajach, między innymi w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, Francji i Izraelu.

 ----------------------------------------------------------------------------

Tytuł: Anastazja 5 Kim jesteśmy? 

Autor: Władimir Megre 

Wydanie: 2011

Stron: 170

Oprawa: miękka

Wydawnictwo: JK 

Ci, którzy potrafią zrozumieć swoje przeznaczenie i sedno nieskończoności, będą żyli szczęśliwie, wiecznie się wcielając, oni bowiem swymi myślami sami wytworzą swoją szczęśliwą nieskończoność.

Aż dech zapiera od tej myśli: czyżby na progu nowego tysiąclecia jasnym płomieniem zapłonęła wielka idea, która zrodzi wspaniałą zorzę w życiu Słowian?

A może coś jeszcze bardziej znaczącego zdarzyło się w świecie i położyło podwaliny nowego etapu rozwoju całej ludzkości?

Ta książka z serii ,,Dzwoniące Cedry Rosji" utwierdza w nas te wspaniałe przeczucia.

 ----------------------------------------------------------------------------

Tytuł: Anastazja Tom 6 Księga Rodu 

Autor: Władimir Megre 

Wydanie: 2018

Stron: 182

Oprawa: miękka

Wydawnictwo: JK

Władimir dawno już stracił kontakt ze swym obecnie pięcioletnim synem. Właściwie od momentu narodzin dziecka rzadko się z nim spotykał. Teraz właśnie ma dojść do spotkania, a Władimir czuje przed nim mnóstwo obaw. Jak nawiązać kontakt z dzieckiem od tak dawna zaniedbywanym? Czy są na to jakieś sposoby? Zwraca się o pomoc do psychologa, specjalisty w zakresie psychologii dziecięcej i relacji między rodzicami a dziećmi. Czy jednak ten smutny, zmęczony życiem człowiek w wieku emerytalnym będzie potrafił mu pomóc? A może pomocą służyć mu będzie Anastazja - zamieszkała w syberyjskiej tajdze pustelnica?

Odkąd Władimir Megre po raz pierwszy spotkał Anastazję w 1995 roku, nieustannie wraca myślami do tych pierwszych trzech dni spędzonych w jej towarzystwie. Przekazała mu wtedy wiedzę, której korzenie sięgają starożytności. Wiedzę na temat życia społeczeństw, miłości, religijności. Poprosiła, by napisał książkę, w której przedstawi jej filozofię. Megre wziął to sobie do serca i gdy tylko na powrót znalazł się w Moskwie, zaczął pisać. Spod jego pióra wyszła nie jedna, lecz dziesięć książek poświęconych Anastazji, które stały się niezwykłym wręcz zjawiskiem w dziejach rosyjskiej ezoteryki. A przecież przed tym pierwszym spotkaniem, kiedy to odkrył zagadkowe zjawisko dzwoniących drzew cedrowych, Megre był zwyczajnym, rosyjskim przedsiębiorcą, który organizował handlowe wyprawy po syberyjskiej rzece Ob.

 ----------------------------------------------------------------------------

Tytuł: Anastazja Tom 7 Energia życia

Autor: Władimir Megre 

Wydanie: 2018

Stron: 182

Oprawa: miękka

Wydawnictwo: JK

,,Energia życia" to kolejny, już siódmy tom serii o Anastazji ,,Dzwoniące Cedry" Władimira Megra.

Życie człowieka! Od czego lub od kogo ono zależy? Dlaczego jedni stają się imperatorami, dowódcami, a drudzy zbierają resztki z odpadków?

Istnieje pogląd, że każdemu już od narodzenia przeznaczony jest jego los. Jest i drugi pogląd: człowiek to samowystarczające stworzenie, w którym zawarte są wszystkie energie wszechświata. Ale jest w człowieku jedna energia, przynależna tylko jemu. Ona się nazywa „energią życia”.

I jeśli człowiek zrozumie, czym ON włada, nauczy się posługiwać nią w pełnym zakresie, stanie się współwłaścicielem całego wszechświata.

W dalszej części podpowiada nam Anastazja i jej dziadek, jak podążać ku temu, rozwijając takie tematy, jak: szybkość myślenia, trening myśli, odżywianie wszechobecną energią i wiele innych ciekawych, skutecznych sposobów. Uzmysławia też nam, czym zajęta jest obecnie nasza myśl, jaki jest najbardziej zakazany temat. Omawiając głębiny utajnionej historii, Anastazja wyjaśnia, kim byli Wedrusi, Poganie i kto jest ich potomkiem dzisiaj. Otwiera przed nami wiele tajemnic, które doprowadziły ludzkość do obecnego stanu świadomości.

Wiadome jest, że wykorzystujemy tylko kilka  procent możliwości naszego umysłu z nielicznymi wyjątkami do około 10%, a gdzie pozostałe 90% ? Kto tym wszystkim manipuluje i dlaczego jest tak mało kochających się rodzin, szczęśliwych dzieci?. Gdzie jest czysta  żywa woda i powietrze, ziemia rodząca zdrowe produkty, aby człowiek mógł być zdrowym i w pełni świadomym - a nie tylko w 5 %. Tak coraz więcej ludzi w społeczeństwach jest chorych, smutnych, rozwiedzionych i sierot, bo miejsce mądrości wypełnia manipulacja i przemoc...

 ----------------------------------------------------------------------------

Tytuł: Anastazja Tom 8 Nowa Cywilizacja 

Autor: Władimir Megre 

Wydanie: 2018

Stron: 168

Oprawa: miękka

Wydawnictwo: JK 

W ósmej książce ,,Nowa cywilizacja" - jak i w wielu poprzednich - autor przekazuje nam, słowami Anastazji, jej dziadka oraz młodego Wołodi, jak odwrócić ten stan rzeczy, o którym mowa w tomie siódmym i poprzednich.

Wołodia pokazuje ojcu swoje kontakty z przyrodą, zwierzętami, jak odciążyć ludzi mieszkających w rodowych siedliskach, od ich codziennej pracy, aby mieli czas rozmyślać. I to jest możliwe, powiada, jeśli poznać zamysł Boga, naszego stwórcy, a jest to najważniejsza nauka i to ją koniecznie trzeba poznawać, aby dochodzić do mądrości. Pokazuje procedury uzdrawiania i odmładzania, aby przygotować człowieka do stworzenia nowego, zdrowego potomka. Anastazja natomiast wyjaśnia, co to jest demokracja? Jak niewolnicza praca przedłuża się od 1000-leci do dzisiaj, gdzie jej strażników zamienił dziś pieniądz.

- Czyżby tę obecną sytuację niemożliwe jest zmienić? - pyta Władimir Anastazję.

- Możliwe.

- Jak? I kto jest w stanie to uczynić?

- Obrazem.

(Co znaczy obrazem? Jakim i Jak? O tym miedzy innymi jest mowa w ósmym tomie Anastazji.)

- Ten obraz, który inną sytuację przedstawi dla ludzi. Według tego obrazu, większość ludzi stara się pieniądze zarabiać, wydawać i one tylko życie ich zapełniają i zapewniają. Ale efektem tego bardzo często cierpią zwycięzcy tej bezmyślnej gonitwy. Niektórzy osiągają iluzoryczne wyżyny, by potem dotkliwiej niż inni odczuwać bezmyślność życia. Ale każdy zawsze może się przebudzić i zadać sobie pytanie, po co tutaj żyję? Anastazja przedstawia wiele tego przykładów. Mówi w tym tomie o bardzo ważnej nauce obrazowości i w czyich rękach jest ideologia danego społeczeństwa. A przede wszystkim, jak kreować ,,Nową Cywilizację".

 ----------------------------------------------------------------------------

Tytuł: Anastazja Tom 8 cz. 2 Rytuały miłości 

Autor: Władimir Megre 

Wydanie: 2018

Stron: 162

Oprawa: miękka

Wydawnictwo: JK 

,,Rytuały Miłości - czyli Nowa Cywilizacja cz. 2" to najnowszy, już 9 tom z serii ,,Dzwoniące Cedry Rosji" Wladimira Megre.

Przypuszczam, że aby przywrócić funkcjonujące niegdyś, a utracone tradycje i obrzędy, będące w stanie zachować miłość w rodzinach, trzeba wpierw uzyskać pełniejszą informację o życiu naszych najdawniejszych przodków.

W tym celu należy zagłębić się w przeszłość historyczną, aż do czasów wspólnoty rodowej, kiedy mężczyzna i kobieta, pokochawszy się wzajemnie, tworzyli ze swych dzieci, wnuków i prawnuków zgodną wspólnotę rodową.

Obecnie mężczyzna i kobieta nie są w stanie utrzymać razem nawet najbliższych krewnych - swoich dzieci. Ledwie podrosną - starają się opuścić swoich rodziców.

Nie uważacie, że najwyższa pora to zmienić?! Jak zwykle możemy liczyć na niezwykłą mądrość Anastazji, która już podpowiedziała nam tak wiele: jak możemy pchnąć nasze obecne życie na lepsze tory, by żyć w pełnym zdrowiu i miłości, w zgodzie z naturą i całym wszechświatem; jak budować nasze domy, by były zdrowe dla nas; jak hodować rośliny, by zapewnić sobie najdoskonalsze pożywienie.

W najnowszym tomie Anastazja podpowiada, jak pielęgnować Miłość - ten cud, który wydarza się pomiędzy ludzkimi sercami, by trwała wiecznie i była spoiwem łączącym rodziny.

Miłość to istota kosmiczna! Na jej energii zbudowany jest cały wszechświat. Bo Bóg stworzył wszechświat z czystej i bezwarunkowej Miłości.

 ----------------------------------------------------------------------------

Tytuł: Anastazja tom 10 Anasta 

Autor: Władimir Megre

Wydanie: 2018

Stron: 17

Oprawa: miękka

Wydawnictwo: JK

,,Anasta" to najnowszy, 10 tom z serii ..Dzwoniące Cedry Rosji" - fascynujących opowieści o Anastazji, tajemniczej dziewczynie z Syberii.

,,Po polanie w głębi syberyjskiej tajgi idzie, uśmiechając się, malutkie dziecko, nic go nie przeraża, nikt nie napada, wręcz odwrotnie, pobliskie zwierzęta gotowe są pospieszyć na pomoc w każdej potrzebie. Idzie mały człowiek, stąpając jak potomek carów po swoich włościach. A gdzie w tym czasie znajduje się wasze dziecko?..."

Zachwycająca wiedza, sięgająca starożytności, doświadczenia wielu pokoleń, obserwacje sposobu życia rozmaitych społeczeństw na kuli ziemskiej doprowadziły do tego, że wszystkie tomy tej książki cieszą się wśród czytelników w Rosji ogromną popularnością. Również wielką popularność zyskała książka w dziesięciu państwach na obu półkulach, między innymi w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, Francji, Izraelu...

Z najnowszego tomu dowiesz się, czego w starożytności dokonała maleńka Anasta, w kogo wcieliła się dziś jej Dusza oraz o wielu, wielu innych kwestiach.

- A twoja Dusza dlaczego nie wychodzi, kiedy zasypiasz głębokim snem?
- Wychodzi i moja Dusza, ale zawsze powraca na czas, bo ja jej nie męczę.
- A ja niby co, męczę swoją Duszę?
- Każdy człowiek, Władimirze, dający do siebie dostęp szkodliwym nałogom, złym myślom, jedzący niepotrzebne pożywienie, skazuje na męki przede wszystkim swoją Duszę.
- Jakie znaczenie ma jedzenie dla Duszy? Co ona, także potrzebuje się najeść jak człowiek?
- Dusza nie odżywia się materialnym pokarmem, Władimirze, ale widzieć, słyszeć i czuć ona może tylko poprzez twoje ciało. Jeśli ciało choruje, na przykład, kiedy człowiek jest pijany, ona jest dosłownie uwięziona, nie może siebie przejawić ani realizować. Ona może tylko odczuwać i płakać nad bezużytecznym, zatrutym szkodliwymi płynami ciałem. [...]
- A kiedy człowiek śpi, jego Dusza nie odpoczywa?
- Dusza - to energia. Żywy kompleks energii. Energii niepotrzebny jest odpoczynek. [...]

 

 

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

PROMOCJE
Ścieżka prostej obfitości SARAH BAN BREATHNACH
Ścieżka prostej obfitości SARAH BAN BREATHNACH

49,99 zł

Cena regularna: 59,99 zł

Najniższa cena: 41,99 zł
szt.
Odrębna rzeczywistość CARLOS CASTANEDA
Odrębna rzeczywistość CARLOS CASTANEDA

22,39 zł

Cena regularna: 27,99 zł

Najniższa cena: 27,99 zł
szt.
Wszystko o szczepionkach - PROF. DIDIER RAOULT
Wszystko o szczepionkach - PROF. DIDIER RAOULT

28,79 zł

Cena regularna: 35,99 zł

Najniższa cena: 28,99 zł
szt.
Rewolucja zielonych koktajli - VICTORIA BOUTENKO
Rewolucja zielonych koktajli - VICTORIA BOUTENKO

27,20 zł

Cena regularna: 34,00 zł

Najniższa cena: 26,99 zł
szt.
Wolność od karmy - SWAMI RAMA
Wolność od karmy - SWAMI RAMA

19,99 zł

Cena regularna: 21,00 zł

Najniższa cena: 21,00 zł
szt.
OUTLET Misja MICHEL DESMARQUET
OUTLET Misja MICHEL DESMARQUET

39,99 zł

Cena regularna: 44,99 zł

Najniższa cena: 44,99 zł
Problem trzech ciał - CIXIN LIU
Problem trzech ciał - CIXIN LIU

39,99 zł

Cena regularna: 49,90 zł

Najniższa cena: 49,90 zł
szt.
Efekt Izajasza GREGG BRADEN
Efekt Izajasza GREGG BRADEN

39,99 zł

Cena regularna: 49,99 zł

Najniższa cena: 49,99 zł
szt.
W obronie życia - JULIAN ROSE
W obronie życia - JULIAN ROSE

19,99 zł

Cena regularna: 25,00 zł

Najniższa cena: 25,00 zł
szt.
Rak prostaty...? Jak możesz sobie pomóc - DR MED. L. M. JACOB
Rak prostaty...? Jak możesz sobie pomóc - DR MED. L. M. JACOB

44,79 zł

Cena regularna: 55,99 zł

Najniższa cena: 44,99 zł
szt.
Wizerunek własny ZYGMUNT FREUD
Wizerunek własny ZYGMUNT FREUD

9,59 zł

Cena regularna: 11,99 zł

Najniższa cena: 9,99 zł
szt.
 Co z tego wyrośnie? Chwast czy nie? BARBEL OFTRING
Co z tego wyrośnie? Chwast czy nie? BARBEL OFTRING

31,99 zł

Cena regularna: 39,99 zł

Najniższa cena: 29,99 zł
szt.
Informacje w podsumowaniu zamówienia

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży. Sprzedawca będzie informował na wskazany adres e-mail o postępach w jego realizacji.

NEWSLETTER
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zbieraj punkty za zakupy. Wymieniaj punkty na książki!
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności.
Nowości
OUTLET Spleciony Wszechświat Księga 2 DOLORES CANNON
OUTLET Spleciony Wszechświat Księga 2 DOLORES CANNON

59,99 zł

Cena regularna: 69,99 zł

Najniższa cena: 69,99 zł
szt.
OUTLET Święty Grzybóg. Szamanizm, eucharystia i naturalne korzenie mitologii WALDEMAR BOROWSKI
OUTLET Święty Grzybóg. Szamanizm, eucharystia i naturalne korzenie mitologii WALDEMAR BOROWSKI

142,99 zł

Cena regularna: 169,99 zł

Najniższa cena: 169,99 zł
szt.
Czasopismo HARMONIA Maj/Czerwiec 2024
Czasopismo HARMONIA Maj/Czerwiec 2024

19,99 zł

szt.
OUTLET Bestia MAREK TOMASZ CHODOROWSKI
OUTLET Bestia MAREK TOMASZ CHODOROWSKI

69,99 zł

Cena regularna: 79,99 zł

Najniższa cena: 79,99 zł
szt.
Uratowanie ludzkości wbrew niej samej - IGOR WITKOWSKI
Uratowanie ludzkości wbrew niej samej - IGOR WITKOWSKI

44,99 zł

Cena regularna: 64,99 zł

Najniższa cena: 64,99 zł
szt.
Mechanizm szoku religijnego i upadku Kościoła - IGOR WITKOWSKI
Mechanizm szoku religijnego i upadku Kościoła - IGOR WITKOWSKI

39,99 zł

Cena regularna: 51,99 zł

Najniższa cena: 51,99 zł
szt.
Prawdziwe źródla Polski - IGOR WITKOWSKI
Prawdziwe źródla Polski - IGOR WITKOWSKI

39,99 zł

Cena regularna: 56,99 zł

Najniższa cena: 56,99 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium