Tajemnice aury ludzkiej REGINA A. SIDORKIEWICZ

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 59,99 zł 59.99
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 4
Producent: -
Kod produktu: 7716-84632

Opis

Tytuł: Tajemnice aury ludzkiej

Autor: Regina A. Sidorkiewicz

Wydanie: 2007

Stron: 300

Okładka: miękka

Książka szczegółowo omawia fenomen aury i prezentuje typologię aury wraz ze szczegółowymi opisami.

Dowiesz się między innymi:

  • Co to jest Aura?
  • Co daje widzenie aury w życiu codziennym?
  • Jaki wpływ mają kolory na życie człowieka?
  • Co oznacza w zdrowiu - niedobór/ nadmiar kolorów Aurze
  • Jak zmienia się aura w poszczególnych fazach życia (np. dzieci i ich ukierunkowanie)
  • Jak można zadbać o własną równowagę energetyczną aury (zdrowie)
  • W jaki sposób można zdobyć (uaktywnić) umiejętność widzenia i interpretacji aury.
  • Portrety grupowe

Znakomitą ilustracją zawartych tu rozważań są barwne portrety, które maluje autorka od dawna. Są to wspaniałe portrety aury Papieża Jana Pawła II, księdza Jana Twardowskiego, Czesław Niemena i wielu ciekawych osobistości z grup społecznych np. artystów, lekarzy, polityków, biznesmenów, sportowców, utalentowanych dzieci, osób chorych, uzdrowionych, umierających i osób które zrealizowały swą ciekawość - uczestników Warsztatów z Twoją Aurą.

Autorka malowała wiele osobistości duchowych z różnych kultur, każda aura jest ogromna i charakterystyczne rozświetlona. Jednak aura Papieża Jana Pawła II jest niepowtarzalna prosta i świetlista. Świętość – światła Jego Aur dla naszej kultury jest jak dotąd najwyższa.

Książka jest bogato ilustrowana barwnymi portretami aury, jakie autorka maluje od dawna, między innymi wspaniałymi obrazami aury Jana Pawła II.

Wprowadzenie do książki:

Co to jest aura? Dlaczego aura jest kolorowym portretem ciała i duszy? Czy aura dotyczy tylko widzialnego wymiaru światła? Czy kolorowy obraz duszy obok wymiaru światła zawiera także składniki światłości? Jaki istnieje związek między światłem a światłością? Czy jest możliwe odczytanie i zinterpretowanie aury? Czy odczytanie i zrozumienie natury aury pozwala na diagnozowanie stanu ciała i duszy człowieka, czyli zdrowia fizycznego, psychicznego i duchowego? Pytania te znajdują się u samych podstaw poszukiwań i niestandardowych doświadczeń mgr Reginy Sidorkiewicz. Ta niezwykle utalentowana badaczka zajmuje się odczytywaniem i interpretacją aury oraz diagnozą stanu zdrowia badanych osób. Posiada zdolności w zakresie widzenia aury wszystkich możliwych obiektów, w tym także aury ludzi, a zdolności te wykorzystuje w swojej pracy terapeutycznej. Znam ją od wielu lat, jest bowiem absolwentką podyplomowego studium w zakresie konstruowania autorskich programów stymulujących i wspierających rozwój człowieka oraz stałą uczestniczką seminarium edukacji alternatywnej.

Czym jest aura człowieka? Aura jest to tzw. połowa manifestacja energii życiowej organizmu ludzkiego. Jeśli przyjmuje się, że życie jest światłem i światłością, to w polowej manifestacji energii życiowej organizmu ludzkiego uczestniczą składniki światła i światłości.

Dlaczego aura jest kolorowym portretem ciała i duszy? Z ciałem człowieka związana jest połowa manifestacja energii życiowej zwana światłem. Z kolei z duszą człowieka związana jest połowa manifestacja energii życiowej zwana światłością. W związku z tym na kolorowy portret duszy składa się zarówno światło, jak i światłość. W teorii nauk dyskursywnych światło jest reprezentowane przez pole kwantowe, z kolei światłość reprezentuje pole subkwantowe. Można też powiedzieć, że światło reprezentuje materialne podłoże życia, a światłość - duchowe podłoże życia.

Jaki istnieje związek między światłem a światłością? Światło jest układem fal o zmiennym kształcie. Układ ten złożony jest z ośmiu podstawowych kolorów. Jest on w ustawicznej oscylacji i dynamice wzajemnych przekształceń. Wymaga swoistego zrównoważenia Z kolei światłość jest układem fal o stałym kształcie. Ponadto układ ten jest asymetrycznie uspójniony. Światłość jest źródłem energii życiowej, światłojest warunkiem jej realizacji w wymiarze materialnym. Można więc powiedzieć, że życie jest światłem i światłością. Niezwykle ważnym problemem jest zrównoważenie i uspójnienie energii życiowej reprezentowanej przez światło i światłość. Może być ono osiągnięte na różnych poziomach asymetrii uspójnienia. Ów związek między światłem i światłością manifestuje się w postaci aury człowieka. W ten sposób powstają zrównoważone i uspójnione typy aury człowieka. Z kolei brak zrównoważenia utrudnia lub wręcz uniemożliwia asymetryczne uspójnienie światła ze światłością. Powstają wówczas zaburzone typy aury człowieka.

Czy jest możliwe odczytanie i zinterpretowanie aury? Potencjalnie każdy człowiek jest zdolny do odczytywania aury. Zdolność ta jest jednak zróżnicowana. Wydaje się, że około 30 procent ludzi posiada taką zdolność w stopniu wysokim, 40 procent w stopniu średnim, a pozostałe 30 procent w stopniu niskim. Około 3 procent ludzi posiada zdolność widzenia aury w stopniu bardzo wysokim, i to już od urodzenia. Do takich osób należy Autorka pracy. Samą umiejętność interpretacji aury można i należy w sobie wykształcić.

Czy odczytanie i zrozumienie natury aury pozwala na diagnozowanie stanu ciała i duszy człowieka, czyli zdrowia fizycznego, psychicznego i duchowego? Zdolność odczytywania aury człowieka i umiejętność jej interpretacji prowadzi do możliwości diagnozowania stanu zdrowia człowieka zarówno w sferze fizycznej, psychicznej, jak duchowej. Diagnozowanie stanu zdrowia człowieka na podstawie aury wymaga dużego doświadczenia. Tego typu praktyki stosowane były już od dawna, zarówno w starożytnym, jak i nowożytnym kręgu kulturowym. Wymagały one interpretacji form symbolicznych reprezentowanych przez składniki światła i światłości oraz przekładu języka symbolicznego aury człowieka na język opisu funkcjonowania energii życiowej. Dzisiaj, wraz z odkryciem biochemicznych, kwantowych i subkwantowych podstaw życia, coraz lepiej zdajemy sobie sprawę, jak subtelnym i złożonym mechanizmem jest życie człowieka.

Dobrze, że są tak niezwykłe osoby jak mgr Regina Sidorkiewicz, które mogą przybliżyć nas do lepszego zrozumienia owego złożonego i subtelnego mechanizmu zwanego życiem człowieka.

Prof. dr hab. Janusz Gnitecki

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

Promocje
Głęboka prawda GREGG BRADEN
Głęboka prawda GREGG BRADEN
54,99 zł 46,99 zł
szt.
Potęga teraźniejszości - ECKHART TOLLE dzienik
Potęga teraźniejszości - ECKHART TOLLE dzienik
29,99 zł 23,99 zł
szt.
Libido dominandi E. MICHAEL JONES
Libido dominandi E. MICHAEL JONES
79,99 zł 75,99 zł
szt.
Sztuka dokonywania cudów DAVID SPANGLER
Sztuka dokonywania cudów DAVID SPANGLER
18,99 zł 16,00 zł
szt.
Radyum Solaris RAMAATHIS-MAM
Radyum Solaris RAMAATHIS-MAM
49,99 zł 44,99 zł
szt.
Informacje w podsumowaniu zamówienia

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży. Sprzedawca będzie informował na wskazany adres e-mail o postępach w jego realizacji.

Blog
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl